تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

هایک ویژن پرتال برنامه جدید شریک فناوری را راه اندازی کرد

هایک ویژن، پیشرو در جهان محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه ، در حال راه اندازی پورتال برنامه شریک فناوری (پورتال TPP) است.

این پورتال جدید مبتنی بر وب به منظور تقویت همکاری با شرکای فناوری و یکپارچه سازندگان سیستم ها ، امکان توسعه راه حل های جدید و نوآورانه برای مشتریان در همه بازارها و ایجاد رشد بیشتر بازار طراحی شده است.

  شرکای فناوری می توانند از فرصت های بازاریابی پورتال برای رشد مشاغل خود استفاده کنند و از دسترسی جهانی هایک ویژن استفاده کامل کنند. به طور یکسان ، مجتمع های سیستم می توانند از پورتال برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری هایک ویژن ، برای ایجاد روابط جدید با شرکای فناوری هایک ویژن استفاده کنند.

  جنس برتلسن ، مدیر جهانی اتحاد شریک در هایک ویژن، می گوید: هایک ویژن یک استراتژی بلند مدت برای همکاری نزدیک با شرکای فناوری و یکپارچه سازندگان سیستم برای ایجاد بهترین پیشنهادات ممکن برای مشتریان دارد. پورتال برنامه شریک فناوری نیرو محرکی در فراهم آوردن این امر خواهد بود. این پورتال به شرکای فناوری ما کمک می کند تا از سرمایه گذاری خود در همکاری با هایک ویژن سرمایه گذاری کنند و تجارت خود را به روشی بسیار مقرون به صرفه انجام دهند. ما بسیار افتخار می کنیم که پورتال جدید خود را راه اندازی کرده و از شرکای فناوری خود برای عضویت دعوت می کنیم.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 78 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/20
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech