تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

هایک ویژن فناوری های پیشرفته ای را توسعه میدهد که برای مشاغل کوچک و متوسط نیز مناسب هستند

هایک ویژن امریک در این هفته از 10 تا 12 سپتامبر ، فناوری پیشرفته ای را نشان می دهد که به طور خاص برای مشاغل کوچک و متوسط ​​(SMB) در سالن نمایشگاه GSX طراحی شده است.

 همچنین در حال GSX ، انتخاب کننده محصولات هایک ویژن را در GSX راه اندازی می کند. امروز هایک ویژن خبری در مورد ویترین فناوری GSX 2019 خود در وب سایت خود منتشر کرد.

اریک چن ، مدیر کل گفت: "یادگیری عمیق ، کاهش قابل توجه هشدار کاذب ، تشخیص آتش و دما و تصاویر درخشان و رنگی در تاریکی کاملاً ویژگی هایی نیستند که به طور معمول در فناوری نظارت تصویری برای مشتریان SMB گنجانده شده است ، اما در حال تغییر است." هایک ویژن امریکا ، در انتشار خبر. "در GSX 2019 ، هایک ویژن از راه اندازی فن آوری های سری عملکرد حرارتی ، ColorVu و AcuSense ما هیجان زده است ، که برای اولین بار فناوری پیشرفته پیشرفته را در اختیار SMB ها و دیگر کاربران نهایی آگاهی از بودجه قرار می دهد.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 104 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/20
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech