تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

هایک ویژن برنده جایزه نوآوری 2019 esx برای سومین سال متوالی برای دوربین حرارتی جدید خود شد

شرکت هایک ویژن برای سومین سال پیاپی برنده جایزه نوآوری ESX که "نوآوری و تعالی در صنعت" را به رسمیت می شناسد.

امسال داوران دوربین اسپیددام نوری حرارتی هایک ویژن DeepinView را برای جایزه نوآوری ESX در رده دوربین نظارت تصویری IP انتخاب کردند. . دوربین برجسته DS-2TD1217-3 / V1 هایک ویژن دارای یک دوربین عکاسی حرارتی و نوری حرارتی و نوری ارزان قیمت (با ابعاد 160 × 160 ، وضوح 1080 1920 1920) با استفاده از لنزهای حرارتی 2/3/6 میلی متر است.

شامل یادگیری عمیق و تجزیه و تحلیل محتوای ویدئویی با GPU برای دفاع از محیط کارآمد ، جلوگیری از آتش سوزی قبل از وقوع و گسترش است.

هایک ویژن امروز خبری راجع به این جایزه منتشر کرد. دوربین برجسته حرارتی برجسته هایک ویژن در نمایشگاه نمایشگاه نوآوری ESX 2019 واقع در غرفه 615 در نمایشگاه ESX نمایش داده می شود.

ESX همچنین از هایک ویژن برای رقابت در مسابقه ESX TechVision در سال 2019 ، یک مسابقه مستقیم "Shark Tank" - سبک طراحی شده توسط کارشناسان صنعت دعوت کرد.

"ما مفتخریم که داوران جایزه نوآوری ESX بار دیگر فناوری ما را به رسمیت شناختند". "دوربین DeepinView حرارتی ما برای یکپارچه سازانی که به SMB و همچنین مشتریان بزرگتر خدمت می کنند ایده آل است ، کیفیت تصویر برجسته و تمام مزایای استفاده از فناوری حرارتی را ارائه می دهد ، در عین حال مقرون به صرفه است." شرکت کنندگان ESX می توانند تا تاریخ 6 ژوئن از Hikvision در سالن نمایشگاه در غرفه 118 بازدید کنند تا از فناوری حرارتی شرکت ، HD بیش از دوربینهای کواکس و DeepinMind NVR یادگیری عمیق دیدن کنند.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 139 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/20
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech