تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

صف انتظار برای صندوق را کوتاه کنید تا تجربه مشتری از خرید را ارتقا دهید

خریداران امروز زمان کمتری نسبت به گذشته دارند تا خرید مواد غذایی خود را انجام دهند و انتظار خرید سریع و آسان را دارند. بنابراین چگونه می توانید زمان انتظار را به حداقل برسانید و به سرعت در مورد رشد خطوط پرداخت پاسخ دهید؟

فناوری شناسایی صف هوشمند می تواند پاسخی باشد.   خطوط پرداخت طولانی مدت به روابط مشتری آسیب می رساند انتظار برای پرداخت یک مشکل بزرگ برای خرده فروشان و خریداران است.

مشتریانی که خود را در یک خط به ظاهر بی پایان می بینند ، ممکن است به شدت ناامید شوند ، تا جایی که فروشگاه را رها می کنند. در حقیقت ، یک مطالعه جدید از تحقیقات Forrester و Digimarc اظهار داشت که خطوط طولانی یکی از دلایل اصلی ترک خرید است.

برای جلوگیری از اتلاف وقت ، بیش از نیمی از خریداران پول کمتری را در یک فروشگاه خرج می کنند ، یا حتی کاملاً از آنجا دور می شوند.   خطوط خود را با تکنولوژی تشخیص صف کوتاه کنید برای برطرف کردن این مشکل ، بسیاری از خرده فروشان متفکر از فناوری شناسایی صف استفاده می کنند تا خطوط را در زمان واقعی در طول پردازش پیگیری کنند.

فناوری تشخیص صف از دوربین ها برای شمارش تعداد افراد در یک خط ، تا آستانه از پیش تعیین شده استفاده می کند. پس از رسیدن آستانه مشتریان ، و اگر مشتریان بیشتری منتظر بمانند ، سیستم به مدیریت فروشگاه هشدار می دهد تا حساب های جدیدی را باز کند.   مشتریان جدید ، افزایش درآمدها و کارمندان باهوش تر با توجه به اهمیتی که مشتریان در فرایند پرداخت سریع دارند ، کاهش زمان انتظار یک فرصت کلیدی برای سرمایه گذاری است.

خرده فروشان که راندمان پرداخت را بالا می برد نه تنها می توانند مشتریان موجود خود را خوشحال کنند بلکه مشتری های جدیدی را نیز که ممکن است قبلاً از خرید در آنجا اجتناب کرده اند را جلب می کند. در صورت سریعتر شدن پرداخت ، مشتریان ممکن است پول بیشتری خرج کنند. در مطالعه‌ای که توسط اوراکل انجام شد ، 94٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که در مسابقات ورزشی غذا و نوشیدنی خریداری می کنند - و 58٪ از این پاسخ دهندگان گفتند که اگر لازم نیست منتظر بمانند ، حتی پول بیشتری خرج می کنند. علاوه بر این ، با گذشت زمان ، فناوری تشخیص صف می تواند مدیران را قادر سازد تا بهره وری عملیاتی یک فروشگاه را بهبود بخشند. مدیران با داشتن بینش جدید نسبت به توان معمولی مشتریان در زمانهای مختلف ، مدیران می توانند براساس آن سطح کارکنان را بالا و پایین ارزیابی کنند.

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 147 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/25
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech