تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

شمارش افراد کمک بزرگی به فروشگاه های زنجیره ای برای برنامه ریزی فروش و بازاریابی میکند

شمارش افرادی که در طول روز وارد مرکز خرید یا فروشگاه شما می شوند می تواند به شما در بهبود عملکرد خود از چند طریق کمک کند.

شمارش افرادی که در طول روز وارد مرکز خرید یا فروشگاه شما می شوند می تواند به شما در بهبود عملکرد خود از چند طریق کمک کند. به عنوان مثال ، ممکن است برای افزایش خدمات در کف مغازه ، به طور دقیق تعداد کارمندان را در مواقع شلوغ افزایش دهید ، و کارکنان را در مواقع ساکت تر کاهش دهید تا راندمان عملیاتی شما افزایش یابد. همچنین می توانید تقاضا را در طی روزها ، هفته ها و ماه های آینده به طور دقیق تر پیش بینی کنید و فعالیت های آینده خود را به طور دقیق بر اساس پرسنل و موجودی مناسب انجام دهید. از این طریق ، شمارش افراد در فروشگاه می تواند به خرده فروشان کمک کند تا استراتژی های خود را بهینه کرده و تبدیل و درآمد را به حداکثر برسانند. با این حال ، کار دقیق حساب کردن مشتریان در مدت زمان طولانی کار دشواری است ، به خصوص که فناوری های دوربین میراث همیشه بر عهده این کار نیستند.

مردم برای سلامتی و ایمنی حساب می کنند تعداد افراد ، بینش ارزشمندی را در طیف وسیعی از صنایع ارائه می دهد و از موارد استفاده می کند. به عنوان مثال می تواند به اطمینان از ایمنی جمعیت در مناطق پر رفت و آمد مانند استادیا و همچنین اطمینان از تعداد افرادی که وارد کلوپ ها ، سالن های نمایشگاهی و سایر مکان ها می شوند ، از دستورالعمل های ایمنی آتش نشانی کمک کند.

چالش های شمارش تاریخی توسط افراد با یک لنز در گذشته ، خرده فروشان غالباً سعی داشتند با استفاده از دوربین های تک لنز ، افراد موجود در فروشگاه را شمارش کنند. این افراد غالباً افراد را با اشیاء دیگر اشتباه می گیرند و منجر به شمارش نادرست و اطلاعات گمراه کننده درباره اینکه چه کسی از فروشگاه بازدید کرده است و چه کارهایی در آنجا انجام می دهند.

یکی از مشکلات عمده دوربین های تک لنز این است که آنها هیچ چشم انداز سه بعدی ندارند و همین امر نمی تواند درک یک شی یا شخص از قد بلند غیرممکن باشد. این بدان معناست که انواع اشیاء بی جان می توانند برای مردم اشتباه گرفته شوند ، از چرخ دستی های خرید گرفته تا کالسکه های کودک. وقتی تغییر در شرایط نوری ایجاد می شود ، می توان این مشکل را تشدید کرد و حتی سایه ها در برخی موارد باعث عدم دقت افراد شد.

گرفتن تعداد دقیق با دوربین های لنز دوتایی برای غلبه بر همه این چالش ها ، خرده فروشان آینده نگر دوربین های لنز دوتایی نسل بعدی را در فروشگاه نصب می کنند. این دو تصویر همزمان از یک فرد را ضبط و پردازش می کنند و امکان ایجاد یک تصویر سه بعدی را می دهند. این به طور دقیق قد و شکل و ضعف شخص را ثبت می کند ، و به عنوان مثال آنها را به عنوان یک انسان به مثابه یک شی یا سایه مثبت می شناسد. ارائه ارزش مشتری حتی بیشتر با AI و ML بهترین دوربین های لنز دوتایی همچنین به فناوری های مصنوعی هوش مصنوعی (AI) و Machine Learning (ML) مجهز شده اند که به دوربین ها اجازه می دهد با گذشت زمان «یاد بگیرند». به عنوان مثال ، این امکان پذیر می شود که با توجه به آمار جمعیتی و رفتارهای درون فروشگاهی ، بینش جدیدی در مورد ترجیحات مشتری بدست آوریم و منجر به تصمیم گیری های تجاری موثرتر شود. پوشش نیازهای امنیتی با همان دوربین هوشمند از دیگر مزایای دوربین های هوشمند شمار افراد هوشمند این است که می توانند به عنوان محافظت از امنیت برای مرکز خرید یا فروشگاه شما دو برابر شوند. این بدان معناست که شما می توانید از مشتریان و دارایی های خود مراقبت کنید و افرادی را که به داخل فروشگاه می آیند دقیقاً حساب کنید - همه با یک سرمایه گذاری واحد. تنها با یک مجموعه دوربین می توانید صرفه جویی قابل توجهی در نصب ، مصرف انرژی ، نگهداری و پشتیبانی داشته باشید - در عین حال در نظارت و بینش خرده فروشی هوشمند نیز بهترین استفاده را می کنید. چرا هایک ویژن برای افراد حساب شده و امنیت خرده فروشی؟

افراد در حال شمارش دوربین هایکوویژن مزایای عمده ای را ارائه می دهند. اول ، آنها با پیکربندی لنزهای دوتایی ، تصویربرداری سه بعدی را برای تمایز مردم از اشیاء و سایه های بی جان ، ارائه می دهند. دوربین های ما همچنین الگوریتم های Deep Learning را شامل می شوند که می توانند با استفاده از مجموعه داده های جدید به طور مداوم آموزش داده و بهبود یابند تا افراد با ارزش تر به حساب بیایند.

سابقه اثبات شده در شمارش افراد هایک ویژن به سازمانها در تعدادی از صنایع کمک کرده است تا افراد ورودی به امکانات خود را شمارش و نظارت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت های خرده فروشی ما ، مطالعه پرونده ما را در مورد چگونگی مراکز خرید در هارلم در هلند ، دوربین های دو لنز خود برای پیاده سازی بینش های جدید که باعث تقویت استراتژی تجاری و فعالیت های مدیریتی آنها می شود ، بخوانید. برای داستان کامل به اینجا مراجعه کنید.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 136 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/28
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech