تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

به روزرسانی در اصلاحیه قانونگذاری اخیر ایالات متحده برای شرکت های فعال در زمینه سیستم های امنیتی مداربسته

no picture
نمایندگان مجلس نمایندگان ایالات متحده در 24 ماه مه لایحه ای را تصویب کردند که شامل اصلاحیه ای است که دولت فدرال از خرید تجهیزات نظارت تصویری از برخی تولید کنندگان مستقر در چین با استناد به تهدیدات امنیتی ممنوع می کند.

 هایک ویژن به همراه سایر شرکت های چینی - در این اصلاحیه ذکر شده است. این لایحه طی کل مراحل قانونی آن را تصویب نکرده و به قانون امضا نشده است.

  به عنوان یک شرکت جهانی ، هایک ویژن امنیت سایبری را بسیار جدی می گیرد و از تمام قوانین و مقررات مربوط به کشورهایی که ما در آن فعالیت می کنیم ، پیروی می کند. ما همچنین بر این واقعیت تأکید می کنیم که محصولات خود را مطابق با استانداردهای جهانی امنیت سایبر در صنعت نگه می داریم. این اصلاحیه منع خرید دولت فدرال ایالات متحده برای خرید تجهیزات نظارت تصویری از تولید کنندگان مستقر در چین بدون حسابرسی کامل از حقایق و بدون هیچ مدرکی برای توجیه ادعاهای حامیان مالی آن انجام شده است.  

امنیت سایبری یکی از بزرگترین چالش های امروز صنعت امنیتی است. به عنوان رهبر صنعت ، هایک ویژن با احتیاط به تهدیدات امنیت سایبری پرداخته و به تعیین استانداردهای صنعت و بهترین شیوه ها کمک می کند. هایک ویژن سیستم ها و پروتکل های ایمنی سایبر را در چرخه زندگی کامل محصولات خود ادغام کرده است: از توسعه گرفته تا آزمایش ، تولید ، تحویل و خدمات. هایک ویژن متعهد به بهبود مستمر است و محصولات با کیفیت و قابل اعتماد و باکیفیتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که برای ایمن نگه داشتن مردم و اموال و جوامع طراحی شده اند.   همانطور که ما همچنان که لایحه را در جریان روند قانونگذاری حرکت می کند ، نظارت خواهیم کرد ، با این اصلاحیه مبارزه خواهیم کرد و با جدیت از هایک ویژن در برابر اتهامات دروغین و تأیید نشده درباره امنیت محصولات و راه حل های خود دفاع خواهیم کرد.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 287 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/28
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech