تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

راهکار فناوری هوشمند در خدمت ترافیک شهرها

در سراسر جهان ، بسیاری از شبکه های جاده ای شهری در حال حاضر اشباع شده اند. این امر باعث تاخیر طولانی مدت برای رانندگان ، افزایش ناامیدی و کاهش بهره وری می شود.

در سراسر جهان ، بسیاری از شبکه های جاده ای شهری در حال حاضر اشباع شده اند. این امر باعث تاخیر طولانی مدت برای رانندگان ، افزایش ناامیدی و کاهش بهره وری می شود. همچنین به دلیل کیفیت پایین هوا خطرات عمده ای برای سلامت عمومی ایجاد می کند. در کنار هم ، تأثیرات زیاد رفت و آمد تأثیر منفی بر کیفیت زندگی ساکنان شهر و پایداری شهرها دارد.

  طبق یک مطالعه از INRIX ، ارائه دهنده پیش بینی بینش حمل و نقل ، مسافران لس آنجلس سال 2017 بیش از 100 ساعت دیگر در سال در ترافیک گذراندند - بیش از هر شهر دیگری در جهان. علاوه بر این ، ترافیک لندن هرکدام معادل 2،430 پوند (3،135 دلار) هزینه دارد ، معادل بیش از 9.5 میلیارد پوند (12.3 میلیارد دلار) در کل شهر.

   سردرد بزرگی برای مسئولان شهرستان لازم به گفتن نیست ، ترافیک به یک سردرد تبدیل می شود ، مخصوصاً در شهرهایی که شهرنشینی سریع و رشد اقتصادی منجر به مالکیت وسایل نقلیه شده است.

  برای یافتن راه حل های بلند مدت ، مقامات شهری به دنبال ریشه های احتمالی ترافیک هستند. در هنگ کنگ ، کمیته مشورتی حمل و نقل شهر گزارشی را منتشر کرد که سه عامل برتر ترافیک بیش از حد را مشخص می کند. اینها عبارتند از: "بیش از حد وسایل نقلیه در جاده ها" ، "پارکینگ غیرقانونی" و "کار بیش از حد جاده ها" - عواملی که همه به شدت در ترافیک شهرهای جهان نقش دارند.

   چگونه فناوری می تواند کمک کند در بسیاری از شهرها ، ایجاد ظرفیت جدید جاده گزینه ای نیست - یا به دلیل فضای موجود ، اختلال در فعالیت های اقتصادی یا محدودیت های بودجه. در این شرایط ، مقامات شهری شروع به جستجوی فناوریهای هوشمند می کنند تا بتوانند سفرهای مردم را سریعتر و ایمن تر جلوه دهند.

   در پرتفوی فن آوری های کاهش ترافیک موجود ، فناوری ویدیویی نسل جدید این ستاره است. به ویژه ، نوآوری در هوش مصنوعی (AI) و یادگیری عمیق ، مانیتورینگ ویدئوی استاندارد را با ویژگی هایی که هشدار دهنده ها را در مورد مسائل مربوط به ترافیک در زمان واقعی هشدار داده است. این امر به آنها امکان می دهد تا نسبت به تمیز نگه داشتن خطوط و تردد در حرکت ، اقدام فوری کنند.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 244 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/30
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech