تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

هایک ویژن آخرین برنامه ها و راهکارهای هوش مصنوعی خود را در نمایشگاه امنیت چین به نمایش گذاشت

هایک ویژن، پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه ، آخرین محصولات و فن آوری هوش مصنوعی را در امنیت 2018 چین به نمایش گذاشت. بیش از 1000 سازمان در این نمایشگاه شرکت کردند که مخاطبان متنوعی از توزیع کنندگان جهانی ، یکپارچه سازندگان ، متخصصان فناوری اطلاعات ، علاقه مندان به فناوری و مصرف کنندگان را به خود جلب کرد تا به مکالمات مربوط به راه حلهای مربوط به هوش مصنوعی ، امنیت هوشمند ، ابر و سایر روندهای بزرگ بپیوندند.

  در این نمایش ، هایک ویژن از عرضه چارچوب AI AI Cloud خود به بازار چین خبر داد و شامل بسترهای نرم افزاری AI ، مدیریت منابع ، عملیات و خدمات تعمیر و نگهداری شد. هایک ویژن همکاری نزدیکی با شرکای اکوسیستم در زیرساخت های شبکه AI Cloud ، خدمات پلت فرم و رابط های کاربردی دارد.   در قسمت محصولات نمایشگاه ، هایک ویژن آخرین پیشرفت های اصلی فناوری و محصولات خود را نشان داد: دوربینی سه بعدی با قابلیت مدل سازی صورت سه بعدی ، که می تواند از حمله هدر رفتن عکس ها ، فیلم ها و ماسک ها جلوگیری کند و مقایسه ویژگی های صورت و صورت را بهبود بخشد.

یک مدل نمایشی از دوربین 64MP PanoVu که طراحی یکپارچه ، تصاویر پانوراما را توسط یک وصله هشت حسگر برای پشتیبانی از مانیتور پانوراما 360 درجه و همچنین عکس های پانوراما و نزدیک به صورت همزمان تصویب می کند. یک دوربین تصویربرداری عمیق مبتنی بر یادگیری برای تشخیص موثر آتش و با الگوریتم هایی برای تحلیل رفتار و اندازه گیری دقیق دمای صورت. Hangzhou ، چین - 8 نوامبر 2018 - هایک ویژن ، پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه ، آخرین محصولات و فن آوری هوش مصنوعی را در امنیت 2018 چین به نمایش گذاشت. بیش از 1000 سازمان در این نمایشگاه شرکت کردند که مخاطبان متنوعی از توزیع کنندگان جهانی ، یکپارچه سازندگان ، متخصصان فناوری اطلاعات ، علاقه مندان به فناوری و مصرف کنندگان را به خود جلب کرد تا به مکالمات مربوط به راه حلهای مربوط به هوش مصنوعی ، امنیت هوشمند ، ابر و سایر روندهای بزرگ بپیوندند.   در این نمایش ، هایک ویژن از عرضه چارچوب AI AI Cloud خود به بازار چین خبر داد و شامل بسترهای نرم افزاری AI ، مدیریت منابع ، عملیات و خدمات تعمیر و نگهداری شد. هایک ویژن همکاری نزدیکی با شرکای اکوسیستم در زیرساخت های شبکه AI Cloud ، خدمات پلت فرم و رابط های کاربردی دارد.  

در قسمت محصولات نمایشگاه ، هایک ویژن آخرین پیشرفت های اصلی فناوری و محصولات خود را نشان داد: دوربینی سه بعدی با قابلیت مدل سازی صورت سه بعدی ، که می تواند از حمله هدر رفتن عکس ها ، فیلم ها و ماسک ها جلوگیری کند و مقایسه ویژگی های صورت و صورت را بهبود بخشد. یک مدل نمایشی از دوربین 64MP PanoVu که طراحی یکپارچه ، تصاویر پانوراما را توسط یک وصله هشت حسگر برای پشتیبانی از مانیتور پانوراما 360 درجه و همچنین عکس های پانوراما و نزدیک به صورت همزمان تصویب می کند. یک دوربین تصویربرداری عمیق مبتنی بر یادگیری برای تشخیص موثر آتش و با الگوریتم هایی برای تحلیل رفتار و اندازه گیری دقیق دمای صورت. Hangzhou ، چین - 8 نوامبر 2018 - هایک ویژن ، پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه ، آخرین محصولات و فن آوری هوش مصنوعی را در امنیت 2018 چین به نمایش گذاشت. بیش از 1000 سازمان در این نمایشگاه شرکت کردند که مخاطبان متنوعی از توزیع کنندگان جهانی ، یکپارچه سازندگان ، متخصصان فناوری اطلاعات ، علاقه مندان به فناوری و مصرف کنندگان را به خود جلب کرد تا به مکالمات مربوط به راه حلهای مربوط به هوش مصنوعی ، امنیت هوشمند ، ابر و سایر روندهای بزرگ بپیوندند.

  در این نمایش ،هایک ویژن از عرضه چارچوب AI AI Cloud خود به بازار چین خبر داد و شامل بسترهای نرم افزاری AI ، مدیریت منابع ، عملیات و خدمات تعمیر و نگهداری شد. Hikvision همکاری نزدیکی با شرکای اکوسیستم در زیرساخت های شبکه AI Cloud ، خدمات پلت فرم و رابط های کاربردی دارد.   در قسمت محصولات نمایشگاه ، هایک ویژن آخرین پیشرفت های اصلی فناوری و محصولات خود را نشان داد: دوربینی سه بعدی با قابلیت مدل سازی صورت سه بعدی ، که می تواند از حمله هدر رفتن عکس ها ، فیلم ها و ماسک ها جلوگیری کند و مقایسه ویژگی های صورت و صورت را بهبود بخشد. یک مدل نمایشی از دوربین 64MP PanoVu که طراحی یکپارچه ، تصاویر پانوراما را توسط یک وصله هشت حسگر برای پشتیبانی از مانیتور پانوراما 360 درجه و همچنین عکس های پانوراما و نزدیک به صورت همزمان تصویب می کند. یک دوربین تصویربرداری عمیق مبتنی بر یادگیری برای تشخیص موثر آتش و با الگوریتم هایی برای تحلیل رفتار و اندازه گیری دقیق دمای صورت. Hangzhou ، چین - 8 نوامبر 2018 - هایک ویژن ، پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه ، آخرین محصولات و فن آوری هوش مصنوعی را در امنیت 2018 چین به نمایش گذاشت. بیش از 1000 سازمان در این نمایشگاه شرکت کردند که مخاطبان متنوعی از توزیع کنندگان جهانی ، یکپارچه سازندگان ، متخصصان فناوری اطلاعات ، علاقه مندان به فناوری و مصرف کنندگان را به خود جلب کرد تا به مکالمات مربوط به راه حلهای مربوط به هوش مصنوعی ، امنیت هوشمند ، ابر و سایر روندهای بزرگ بپیوندند.

  در این نمایش ،هایک ویژن از عرضه چارچوب AI AI Cloud خود به بازار چین خبر داد و شامل بسترهای نرم افزاری AI ، مدیریت منابع ، عملیات و خدمات تعمیر و نگهداری شد. هایک ویژن همکاری نزدیکی با شرکای اکوسیستم در زیرساخت های شبکه AI Cloud ، خدمات پلت فرم و رابط های کاربردی دارد.

  در قسمت محصولات نمایشگاه ، Hهایک ویژن آخرین پیشرفت های اصلی فناوری و محصولات خود را نشان داد: دوربینی سه بعدی با قابلیت مدل سازی صورت سه بعدی ، که می تواند از حمله هدر رفتن عکس ها ، فیلم ها و ماسک ها جلوگیری کند و مقایسه ویژگی های صورت و صورت را بهبود بخشد. یک مدل نمایشی از دوربین 64MP PanoVu که طراحی یکپارچه ، تصاویر پانوراما را توسط یک وصله هشت حسگر برای پشتیبانی از مانیتور پانوراما 360 درجه و همچنین عکس های پانوراما و نزدیک به صورت همزمان تصویب می کند. یک دوربین تصویربرداری عمیق مبتنی بر یادگیری برای تشخیص موثر آتش و با الگوریتم هایی برای تحلیل رفتار و اندازه گیری دقیق دمای صورت. Hangzhou ، چین - 8 نوامبر 2018 - هایک ویژن ، پیشرو در جهان از محصولات و راه حل های نظارت تصویری نوآورانه ، آخرین محصولات و فن آوری هوش مصنوعی را در امنیت 2018 چین به نمایش گذاشت. بیش از 1000 سازمان در این نمایشگاه شرکت کردند که مخاطبان متنوعی از توزیع کنندگان جهانی ، یکپارچه سازندگان ، متخصصان فناوری اطلاعات ، علاقه مندان به فناوری و مصرف کنندگان را به خود جلب کرد تا به مکالمات مربوط به راه حلهای مربوط به هوش مصنوعی ، امنیت هوشمند ، ابر و سایر روندهای بزرگ بپیوندند.

  در این نمایش ، هایک ویژناز عرضه چارچوب AI AI Cloud خود به بازار چین خبر داد و شامل بسترهای نرم افزاری AI ، مدیریت منابع ، عملیات و خدمات تعمیر و نگهداری شد. هایک ویژنهمکاری نزدیکی با شرکای اکوسیستم در زیرساخت های شبکه AI Cloud ، خدمات پلت فرم و رابط های کاربردی دارد.

  در قسمت محصولات نمایشگاه ، هایک ویژنآخرین پیشرفت های اصلی فناوری و محصولات خود را نشان داد: دوربینی سه بعدی با قابلیت مدل سازی صورت سه بعدی ، که می تواند از حمله هدر رفتن عکس ها ، فیلم ها و ماسک ها جلوگیری کند و مقایسه ویژگی های صورت و صورت را بهبود بخشد. یک مدل نمایشی از دوربین 64MP PanoVu که طراحی یکپارچه ، تصاویر پانوراما را توسط یک وصله هشت حسگر برای پشتیبانی از مانیتور پانوراما 360 درجه و همچنین عکس های پانوراما و نزدیک به صورت همزمان تصویب می کند. یک دوربین تصویربرداری عمیق مبتنی بر یادگیری برای تشخیص موثر آتش و با الگوریتم هایی برای تحلیل رفتار و اندازه گیری دقیق دمای صورت.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 380 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/06/30
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech