تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

تفاوت و کاربرد نسخه های مختلف نرم افزار ivms هایک ویژن

no picture
iVMS-4200 VS
 نسخه مختصری از iVMS-4200 است. این بسته نرم افزاری عملکردهای اولیه نظارت تصویری را شامل می شود ، از جمله مشاهده زنده ی دوربین ها ، پخش ، ضبط فیلم ، جستجوی از راه دور ، بازیابی داده ها و گزارش گیری.این یک راه حل ایده آل برای پروژه های کوچکتر ، به عنوان مثال ، یک سوپر مارکت ، یک خانه و بسیاری از پروژه های با اندازه مشابه است.

iVMS-4200 AC
 یک نرم افزار جدید مشتری است که توسط Hikvision برای کنترل دسترسی طراحی شده است. نسخه اول با عملکردهای قدرتمندی از قبیل کنترل دسترسی ، سوابق حضور و غیاب حضوری ، خدمات ارتباطات ویدیویی ، صادرات گزارش حضور ، نظارت بر وضعیت ، نگران کننده در زمان واقعی ، بازیابی رویداد و غیره همراه است.

iVMS-4200 Lite
 نسخه مختصری از iVMS-4200 است. این برنامه توابع نظارت تصویری اساسی شامل نمایش زنده در زمان واقعی ، ضبط ویدئو ، جستجو از راه دور و پخش دستگاه های متصل را فراهم می کند. این نیازهای پروژه های کوچک ، مانند یک سوپر مارکت کوچک ، یک آپارتمان و غیره را برآورده می کند.

 iVMS-4800 Temperature Measurement Client
نرم افزاری برای انجام آنالیز اندازه گیری دما با دوربین های حرارتی است. این نرم افزار از تجزیه و تحلیل دما توسط حالت آنلاین یا آفلاین و گزارش صادرات گزارش اندازه گیری دما پشتیبانی می کند. با عملکرد تجزیه و تحلیل دما ، شما قادر به تنظیم پالت های تصویر ، پارامترهای دما و غیره هستید.

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 399 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/07/01
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech