تلفن : 02634200921-5
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس:02634200921-5 همین حالا تماس بگیرید!

تشخیص انسان و وسایل نقلیه یا فناوری acusensce هایک ویژن

👈تمرکز و اقدام به وقایع انسانی و وسیله نقلیه

در مقایسه با سیستم های هشدار مبتنی بر سنسور معمولی ، یک سیستم نظارتی که از دوربین ها استفاده می کند چندین مزیت دارد: امکان تماشای رویدادها در زمان واقعی ، به دست آوردن اطلاعات کلیدی در مورد آن وقایع و ارائه شواهد محکم و دقیق برای اجرای قانون. فناوری AcuSense با افزودن یک لمس اطلاعاتی به دوربین های محبوب و ضبط کننده های ویدیویی Hikvision ، این محصولات را برای انتخاب مناسب یک سیستم امنیتی در دسترس و هوشمند تبدیل می کند.


👈جادوی الگوریتم یادگیری عمیق

همانطور که از نام آن پیداست ، Hikvision AcuSense Technology حسگر دقیقی را در سخت افزار امنیتی ارائه می دهد. با استفاده از الگوریتم های یادگیری عمیق ، فناوری AcuSense افراد و وسایل نقلیه را از سایر اشیاء متحرک متمایز می کند.


در رویدادهای صحیح متمرکز شوید - برخورد انسان و وسایل نقلیه

رایج ترین نگرانی ها در زمینه حفاظت از محیط زیست ، تخلفات و شکستن وسایل نقلیه است.

فناوری AcuSense به شما کمک می کند تا از دو طریق روی رویدادهای انسانی و وسایل نقلیه متمرکز شوید: دستگاه فقط هنگام وقوع نوع نفوذ از پیش تعیین شده (انسانی یا وسیله نقلیه) زنگ خطر را ایجاد می کند و فیلم های مربوط به وقایع زنگ خطر را برای آسان تر در طبقه بندی انسان و وسایل نقلیه قرار می دهد. جستجوهای فیلم

👈هشدار دقیق برای انسان و وسایل نقلیه

کاربران می توانند بر روی آلارم های ایجاد شده توسط انسان و وسایل نقلیه تمرکز کنند در حالی که آلارم های دروغین ناشی از حیوانات کوچک یا سایر اشیاء بی ربط به شدت کاهش می یابد.

👈هشدار دیداری و شنیداری
روش های پاسخ و بازدارندگی در محل با استفاده از هشدارهای شنوایی بصری و قابل تنظیم ، لایه دیگری از محافظت را اضافه می کنند.


👈اهداف را سریعاً بر اساس نوع جستجو کنید

کلیپ های ویدئویی بر اساس طبقه بندی انسان و وسایل نقلیه طبقه بندی شده اند ، و طبقه بندی اشیاء به شدت کارایی جستجو را بهبود می بخشد.

  • نویسنده : محمدعلی عباسپور
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تعداد مشاهده : 257 بار
  • تاریخ انتشار : 1398/07/08
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech