شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 79 و 83 تلفن های تماس: 5-02634200921 همین حالا تماس بگیرید!

معرفی ابزار smart هارددیسک در دستگاه ذخیره سازی هایک ویژن (بخش پنجم)

هوشمند افزار آسیا نمایندگی رسمی پارس ارتباط افزار در کرج، خرید و فروش دوربین های هایک ویژن و هایلوک، خرید هایلوک در کرج، خرید هایک ویژن در کرج، فروش هایلوک در کرج، فروش هایک ویژن در کرج

بررسی اطلاعات smart هارددیسک دستگاه رکوردر هایک ویژن (بخش پنجم)

👉Reallocation count :
 زمانی که هارد دیسک بصورت خودکار سکتور معیوب را با سکتورهای ذخیره جایگزین میکند اطلاعات را از سکتور خراب به سکتور جایگزین انتقال میدهد.این پارامتر تعداد خطاهای رخ داده هنگام انتقال داده ها در این هنگان را نشان میدهد.در یک هارد سالم این خطا صفر است.در صورت افزایش بهتر است هارد دیسک هرچه سریعتر تعویض گردد.

👉Current pending sector count :
 نشان دهنده سکتورهایی است که هارد دیسک نتوانسته بصورت موفق اطلاعات آنها را بخواند.چنانچه هارد دیسک در مرحله بعد موفق به خواندن آنها شود،این خطا کاهش میابد.در صورتی که در مرحله دوم هارد دیسک نتواند داده ها را از آن سکتور بخواند آن را با سکتورهای ذخیره جایگزین میکند.افزایش این خطا نشان دهنده خرابی هارد دیسک است و بهتر است هارد دیسک سریعتر تعویض شود.

👉Offline scan uncorrectable count :
 نشان دهنده خطاهای غیر قابل بازگشت در هارد دیسک است.افزایش این خطا میتواند نشان دهنده خرابی سطح دیسکهای هارد و یا اجزای مکانیکی هارد باشد.در صورت افزایش این خطا بهتر است از اطلاعات داخل هارد دیسک نسخه پشتیبان تهیه شود و هرچه سریعتر هارد درایو تعویض گردد.

👉Write error rate :
 تعداد خطاهای رخ داده هنگام نوشتن اطلاعات روی سکتورها را نشان میدهد.بالا رفتن تعداد این خطا میتواند ناشی از خرابی سطح دیسک یا قسمت نوک هد که وظیفه خواندن و نوشتن اطلاعات را بر عهده دارد باشد.در این هنگام بهتر است از اطلاعات نسخه پشتیبان تهیه شود و هارد دیسک تعویض گردد.

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

دریافت قیمت های به روز و اخبار حفاظتی
مطالب آموزشی دوربین مداربسته
@cctvittech