تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

3 نرم افزار برای شکستن رمزعبور dvr

شکستن رمز دستگاه dvr hikvision

معرفی 3 نرم افزار برای تولید رمز مادر dvr

یکی از روش های باز کردن رمز عبور دستگاه dvr استفاده از نرم افزار سوپر پسورد است. در این پست به معرفی سه نرم افزار متداول در بازار می پردازیم. توجه داشته باشید که با توجه به تنوع بسیار زیاد dvr موجود در بازار ممکن است به بعضی دستگاه ها کار نکند.

نرم افزار gen super password:

 این نرم افزار هم یکی از ابزار های خوب و کارگشا در زمینه بازیابی رمزعبور dvr است. حتما فایل آموزشی همراه آن را دانلود و طبق آموزش عمل کنید.

شکستن رمز عبور dvr

دانلود نرم افزار بازیابی رمزعبور dvr

 

نرم افزار superpassword:

 اکثر دستگاه های تولید شده در بازار دوربین مداربسته بر روی فریم ورشان ( frameware ) یک تاریخ درج شده است و یا اینکه تاریخی به عنوان تاریخ تولید دستگاه بر روی لیبل زیر آن چسبانده شده . البته اینجا یک مشکلی وجود دارد و اینکه در ایران اکثر برچسب ها پس از وارد شدن کالا تغییر می کنند و برچسب دیگری جای آن را می گیرد .

اگر موفق به پیدا کردن تاریخ تولید نشدید می توانید با کاربری user  سری به بخش اطلاعات دستگاه بزنید و از آنجا تاریخ فریم ور را برداشت کنید .

دانلود نرم افزار شکستن رمز dvr

 

نرم افزار time password:

 این نرم افزار هم مانند قبلی عمل می کند, اگر superpassword با دستگاه شما سازگار نبود از این نرم افزار استفاده کنید.

نرم افزار ریکاوری کلمه عبور dvr

دانلود نرم افزارtime password

اگر نشد چی؟

تعدادی از رمزعبورهای پیش فرض در دستگاه های مختلف ممکم است راه گشا باشد.

dahua:

معمولا رمز عبور دستگاه های dahua به صورت  user : admin   pass : admin یا به صورت user : 888888 pass: 888888 می باشد.

پس سعی کنید با یکی از این ها وارد دستگاه شوید .اگر جوابگو نبود با defualt , default تست کنید . اگر توانستید وارد دستگاه شوید . اما دسترسی به بعضی امکانات را نداشتید برای ریست دستگاه لازم است تاریخ دستگاه رابه 2019/11/30   time : 14:15  تغییر دهید . بعد از این کار از حساب کاربری logout یا خروج را انجام دهید و این بار با نام کاربری و رمز عبور زیر وارد شوید و دستگاه را به تنظیمات کارخانه برگردانید.

user : admin

password : 506360

  • نویسنده : علی عباسپور
    • امتیاز :
    • 3
    • 1
  • تاریخ انتشار : 1396/10/13
  • تعداد مشاهده : 5846 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram