تلفن : 02634205606
شرکت هوشمند افزار آسیا نماینده رسمی محصولات هایک ویژن فروشگاه مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی . جنب فروشگاه آی تی هوشمند دفتر مرکزی:کرج . رجائی شهر . ابتدای بلوار سه باندی - روبروی پارک - پلاک 80 و 83 تلفن های تماس:34216001-026 و 34216002-026 همین حالا تماس بگیرید!

معرفی دید در شب هوشمند smart ir در دوربین مداربسته

دید در شب اسمارت

معرفی دید در شب هوشمند

ویژگی مادون قرمز هوشمند در دوربین مداربسته به منظور کم کردن شدت تابش پرتو با نزدیک شدن افراد به دوربین مداربسته طراحی شده است.

دوربین های مداربسته که مجهز به این قابلیت هستند با نزدیک شدن افراد و اجسام به آنها از شدت نور مادون قرمز کم میکنند. این کار باعث عدم سفید شدن تصویر در شب میشود.
قابلیت دید در شب هوشمند

یکی از مشکلات سیستم های دید در شب در دوربین های مداربسته و پروسه نصب دوربین مداربسته سیستم دید در شب و مادون قرمز آنهاست.زمانی که دوربین مداربسته در جای خود نصب است یک مقدار نور مادون قرمز استانداری توسط چراغ ها تولید و به سطح مورد نظر تابیده می شود.خوب تا اینجا که مشکلی نیست و ما تصویر را کاملا شفاف و درست مشاهده میکنیم.مشکل زمانی رخ میدهد که جسمی به سمت دوربین حرکت کند و نزدیک تر شود.در این صورت کل نور به سمت جسم تابیده میشود و به علت نور زیاد اصطلاحا عمل سوختگی تصویر رخ میدهد.برای حل این مشکل سیستم مادون قرمز هوشمند به کمک دوربین ها آمده.یعنی با نزدیک تر شدن فرد مورد نظر و روشن شدن بیش از حد تصویر سیستم اقدام به کم کردن مقدار نور تابشی میکند که باعث نمایش شفاف و درست تصویر میشود.به این سیستم و تکنولوژی مادون قرمز هوشمند گفته میشود که این یکی از ویژگی های دوربین مداربسته با کیفیت و بروز می باشد.
 

  • نویسنده : آرمان محمدی
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1396/07/11
  • تعداد مشاهده : 444 بار
مطالب ما در شبکه های اجتماعی
دوربین مداربسته مقاوم در برابر حرارت شدید
مطالب دوربین مداربسته دید در شب در کرج

لینک این مقاله در شبکه های اجتماعی
این مطلب در facebook               این مطلب در pinterest                  این مطلب در +google                   این مطلب در instagram                این مطلب درtwitter              

لینک کانال مجله تخصصی دوربین مداربسته در telegram